Čas na serveru 22:03:01

Antoš Frolka
Sedící děvče

Id: 40803

Sedící děvče

  •  / Sedící děvče / Antoš Frolka

kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1090x

Vyvolávací cena:
3 200

3 600