Čas na serveru 16:41:51

Antoš Frolka
Stařenka

Id: 1644

Stařenka

  •  / Stařenka / Antoš Frolka
  •  / Stařenka / Antoš Frolka
  •  / Stařenka / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3317x

Vyvolávací cena:

6 000