Čas na serveru 08:07:28

Antoš Frolka
V krojích

Id: 171804

V krojích

  •  / V krojích / Antoš Frolka
  •  / V krojích / Antoš Frolka
  •  / V krojích / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 64,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena:

15 500