Čas na serveru 16:44:19

Antoš Frolka
Vinobraní

Id: 99433

Vinobraní

  •  / Vinobraní / Antoš Frolka
  •  / Vinobraní / Antoš Frolka
  •  / Vinobraní / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,9 x 23,7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2008x

Vyvolávací cena:

6 000