Čas na serveru 13:23:08

Apollonas Soben
Pohled do světlé budoucnosti

Id: 435404

Pohled do světlé budoucnosti

  •  / Pohled do světlé budoucnosti / Apollonas Soben

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:

15 500