Čas na serveru 00:56:30

Apollonas Soben
Středem pozornosti

Id: 411002

Středem pozornosti

  •  / Středem pozornosti / Apollonas Soben

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:

18 500