Čas na serveru 13:18:54

Apollonas Soben
V mezích estetiky

Id: 466802

V mezích estetiky

  •  / V mezích estetiky / Apollonas Soben

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát autenticity

zobrazeno: 505x

Vyvolávací cena:

10 000