Čas na serveru 17:38:34

Apollonas Soben
Výkřik a kontrast

Id: 430201

Výkřik a kontrast

  •  / Výkřik a kontrast / Apollonas Soben

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1223x

Vyvolávací cena:

24 000