Čas na serveru 01:56:45

Arkadij Solovjev
Rybník v mlze

Id: 91101

Rybník v mlze

  •  / Rybník v mlze / Arkadij Solovjev

olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na obraze

zobrazeno: 1466x

Vyvolávací cena:

3 300