Čas na serveru 03:49:05

Arno Novák
Tůňka pod břízami

Id: 90910

Tůňka pod břízami

  •  / Tůňka pod břízami / Arno Novák

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1390x

Vyvolávací cena:

36 000