Čas na serveru 15:22:45

Arnold Koblitz
V rozkvetlé zahradě

Id: 244627

V rozkvetlé zahradě

  •  / V rozkvetlé zahradě / Arnold Koblitz

olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:
6 000

35 000