Čas na serveru 08:36:41

Peter Arnold Weisz-Kubínčan
Letní večer

Id: 290702

Letní večer

  •  / Letní večer / Peter Arnold Weisz-Kubínčan

barevná kresba/papír, rozměr viditelný 48,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3805x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 63