Čas na serveru 23:51:39

Arnošt Chabera
Dvě postavy

Id: 130602

Dvě postavy

  •  / Dvě postavy / Arnošt Chabera

kombinovaná technika/papír, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2454x

Vyvolávací cena:

8 000