Čas na serveru 10:40:15

Arnošt Hofbauer
Malířova zahrada

Id: 121008

Malířova zahrada

  •  / Malířova zahrada / Arnošt Hofbauer

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, nepasuje rám, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 931x

Vyvolávací cena:

10 000