Čas na serveru 12:23:54

Arnošt Hofbauer
Rozkvetlý keř

Id: 123503

Rozkvetlý keř

  •  / Rozkvetlý keř / Arnošt Hofbauer

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 698x

Vyvolávací cena:

3 600