Čas na serveru 11:14:58

Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu

Id: 199201

Tygr na lovu

  •  / Tygr na lovu / Arnošt Hofbauer

olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno

zobrazeno: 1294x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

2019,09-1,03,20,58,00
( 3.9.2019, 20:58:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

9.8.2019 22:41 12 000 Kč