Čas na serveru 22:58:51

Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu

Id: 199201

Tygr na lovu

  •  / Tygr na lovu / Arnošt Hofbauer

olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno

zobrazeno: 2390x

Vyvolávací cena:
12 000

37 000