Čas na serveru 03:04:19

Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu

Id: 199201

Tygr na lovu

  •  / Tygr na lovu / Arnošt Hofbauer

olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno

zobrazeno: 3286x

Vyvolávací cena:
12 000

37 000