Čas na serveru 00:31:59

Arnošt Hofbauer
Z Posázaví

Id: 135009

Z Posázaví

  •  / Z Posázaví / Arnošt Hofbauer

olej/překližka, rozměr 29 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, malba popraskána, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 1595x

Vyvolávací cena:

7 500