Čas na serveru 22:32:46

Arnošt Karásek
Utonulá

Id: 46101

Utonulá

  •  / Utonulá / Arnošt Karásek
  •  / Utonulá / Arnošt Karásek
  •  / Utonulá / Arnošt Karásek

olej/plátno, rozměr 164 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, původní rámování , obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 3119x

Vyvolávací cena:
20 000

20 000

17.10.2016, 21:03:00

13.10.2016 20:47 20 000 Kč