Čas na serveru 04:11:56

Rudolf Karasek
Zimní motiv

Id: 204235

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Rudolf Karasek

olej/plátno/překližka, rozměr 83 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2808x

Vyvolávací cena:

37 000