Čas na serveru 23:12:31

Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru

Id: 208903

Eva v ateliéru

  •  / Eva v ateliéru / Arnošt Paderlík

olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 2497x

Vyvolávací cena:

186 000

Příhozy: 90