Čas na serveru 12:41:41

Arnošt Paderlík
Sedící akt

Id: 47411

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Arnošt Paderlík

olej/sololit, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, z pozůstalosti prof. A. Paderlíka, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4296x

Vyvolávací cena:
7 000

266 000

Příhozy: 82