Čas na serveru 01:23:14

Arnošt Paderlík
Zátiší s třešněmi

Id: 334101

Zátiší s třešněmi

  •  / Zátiší s třešněmi / Arnošt Paderlík

malba/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2244x

Vyvolávací cena:
4 800

45 000