Čas na serveru 14:39:58

Arsenij Petrovič Sosnovskij
Moře

Id: 53

Moře

  •  / Moře / Arsenij Petrovič Sosnovskij

rozměr plátna 68 x 100 cm, olej/plátno, signováno LD, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3685x

Vyvolávací cena:
11 000

12 000