Čas na serveru 14:08:12

Arthur Heyer
Kočky

Id: 49402

Kočky

  •  / Kočky / Arthur Heyer
  •  / Kočky / Arthur Heyer
  •  / Kočky / Arthur Heyer
  •  / Kočky / Arthur Heyer

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, malba lehce poškozena, rentoilováno, poškozený rám

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

11 100