Čas na serveru 19:57:19

Artuš Scheiner
Orientální pohádkový motiv

Id: 390008

Orientální pohádkový motiv

  •  / Orientální pohádkový motiv / Artuš Scheiner

akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4281x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 52