Čas na serveru 12:01:20

Atanas Tasev
Statek u rybníka

Id: 24202

Statek u rybníka

  •  / Statek u rybníka / Atanas Tasev

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:
900

1 301