Čas na serveru 12:19:46

Atanas Tasev
Václavské náměstí

Id: 2075

Václavské náměstí

  •  / Václavské náměstí / Atanas Tasev

olej/plátno, rozměr plátna 39,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2362x

Vyvolávací cena:

6 700