Čas na serveru 08:19:13

August Bedřich Piepenhagen
Krajina v bouři s lávkou a potokem

Id: 114201

  •  / Krajina v bouři s lávkou a potokem / August Bedřich Piepenhagen

olej/dřevo, vnitřní rozměr 30 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 10000x

Vyvolávací cena:
12 000

54 000