Čas na serveru 22:51:52

A. B. Piepenhagen
Měsíc nad hradem

Id: 69501

Měsíc nad hradem

  •  / Měsíc nad hradem / A. B. Piepenhagen

akvarel/papír, rozměr 20 x 23 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3110x

Vyvolávací cena:

32 500