Čas na serveru 20:04:39

August Bedřich Piepenhagen
Měsíc nad hradem

Id: 69501

Měsíc nad hradem

  •  / Měsíc nad hradem / August Bedřich Piepenhagen

akvarel/papír, rozměr 20 x 23 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2340x

Vyvolávací cena:

32 500