Čas na serveru 13:41:18

Znalec na telefonu 602 308 275

August Bedřich Piepenhagen
Nocturno

Id: 51701

Nocturno

  •  / Nocturno / August Bedřich Piepenhagen

olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou

zobrazeno: 1003x

Vyvolávací cena:
28 000

65 000