Čas na serveru 18:43:30

A. B. Piepenhagen
Nocturno

Id: 51701

Nocturno

  •  / Nocturno / A. B. Piepenhagen

olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou

zobrazeno: 3625x

Vyvolávací cena:
28 000

65 000