Čas na serveru 21:56:59

A. B. Piepenhagen
Řeka pod horami

Id: 202603

Řeka pod horami

  •  / Řeka pod horami / A. B. Piepenhagen

olej/papír, rozměr 26,5 x 36 cm, neznačeno, malba krakelovaná, papír lokálně pomačkán, podloženo kartonem, původní stav, 19. století, poškozený rám, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1802x

Vyvolávací cena:

30 000