Čas na serveru 15:16:17

August Bedřich Piepenhagen
Stromy pod strání

Id: 148001

Stromy pod strání

  •  / Stromy pod strání / August Bedřich Piepenhagen

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2247x

Vyvolávací cena:
15 000

50 000