Čas na serveru 23:43:16

A. B. Piepenhagen
Tři studie horských krajin

Id: 114413

Tři studie horských krajin

  •  / Tři studie horských krajin / A. B. Piepenhagen

malba/karton, rozměry ve výřezu 3,3 x 4,5 cm, 6 x 4,5 cm, 4,7 x 5,2 cm, značeno vlevo dole vyrytým monogramem AP na první studii č. 98, pravděpodobně se jedná o autorovy vzorníky, paspartováno, rámováno, původní stav, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 6517x

Vyvolávací cena:
6 000

53 000

Příhozy: 52