Čas na serveru 20:41:47

A. B. Piepenhagen
U horské bystřiny

Id: 152229

U horské bystřiny

  •  / U horské bystřiny / A. B. Piepenhagen

olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

zobrazeno: 2248x

Vyvolávací cena:

37 000