Čas na serveru 06:53:46

August Bedřich Piepenhagen
U horské bystřiny

Id: 152229

U horské bystřiny

  •  / U horské bystřiny / August Bedřich Piepenhagen

olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

zobrazeno: 1084x

Vyvolávací cena:

37 000