August Brömse
Cesta na Golgotu
Id: 485302
olej/plátno, rozměr 26 x 19 cm, neznačeno, rámován o, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.
zobrazeno: 1712x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
2024,05-1,14,20,32,00
minimální příhoz 500 Kč