Čas na serveru 11:08:25

August Brömse
Mnich

Id: 174316

Mnich

  •  / Mnich / August Brömse
  •  / Mnich / August Brömse
  •  / Mnich / August Brömse
  •  / Mnich / August Brömse

olej/karton, rozměr 13 x 10 cm, pravděpodobně signováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní štítek, poškozený rám

zobrazeno: 5258x

Vyvolávací cena:
800

59 000

Příhozy: 101