Čas na serveru 02:27:06

August Brömse
Vize

Id: 745

Vize

  •  / Vize / August Brömse
  •  / Vize / August Brömse
  •  / Vize / August Brömse
  •  / Vize / August Brömse

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30 cm, signováno vpravo dole tužkou August Brömse, paspartováno, zaskleno, původní stav viz foto

zobrazeno: 7757x

Vyvolávací cena:

19 500