Čas na serveru 10:02:08

August Hermann Knoop
Milovníci umění

Id: 286501

Milovníci umění

  •  / Milovníci umění / August Hermann Knoop

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:

13 000

Příhozy: 48