Čas na serveru 10:12:15

August Hermann Knoop
V hostinci

Id: 204243

V hostinci

  •  / V hostinci / August Hermann Knoop

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 1913x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 48