Čas na serveru 09:37:02

August Lang
Cesta k horské chatě

Id: 310005

Cesta k horské chatě

  •  / Cesta k horské chatě / August Lang

olej/deska, rozměr 46 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2695x

Vyvolávací cena:

15 000