Čas na serveru 03:08:19

August Lang
U bystřiny

Id: 343909

U bystřiny

  •  / U bystřiny / August Lang
  •  / U bystřiny / August Lang
  •  / U bystřiny / August Lang

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vpravo dole, seschlý a poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 3592x

Vyvolávací cena:

27 000