Čas na serveru 08:16:10

August von Rentzell
V místnosti

Id: 253504

V místnosti

  •  / V místnosti / August von Rentzell

olej/plátno, rozměr 17 x 22 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:
4 800

8 000