Čas na serveru 21:29:46

Wilhelmine Auguste Reichelt
Chaloupky na skále

Id: 84918

Chaloupky na skále

  •  / Chaloupky na skále / Wilhelmine Auguste  Reichelt

olej/plátno, rozměr 39 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1634x

Vyvolávací cena:

3 600