Čas na serveru 18:03:32

Auguste Renoir
Dívky v klobouku

Id: 1505001

Dívky v klobouku

  •  / Dívky v klobouku / Auguste Renoir

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22 cm, signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2632x

Vyvolávací cena:

7 000