Čas na serveru 17:37:52

Auguste Renoir
Sedící děvčata

Id: 232706

Sedící děvčata

  •  / Sedící děvčata / Auguste Renoir

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo,po

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:
2 200

6 501