Čas na serveru 11:13:40

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Augustin Mervart

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4320x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 57