Čas na serveru 18:56:00

Augustin Mervart
Pohled do údolí

Id: 1679

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Augustin Mervart

olej/karton, rozměr 16 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena:

10 000