Čas na serveru 13:32:03

Augustin Mervart
Pohled do údolí

Id: 134505

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Augustin Mervart

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 959x

Vyvolávací cena:

11 500