Čas na serveru 23:36:42

Augustin Mervart
Pohled k Uherskému Hradišti

Id: 101303

Pohled k Uherskému Hradišti

  •  / Pohled k Uherskému Hradišti / Augustin Mervart

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:

3 200