Čas na serveru 15:01:50

Augustin Mervart
Rybník v krajině

Id: 126002

Rybník v krajině

  •  / Rybník v krajině / Augustin Mervart

kombinovaná technika, kvaš/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena: